











Women's Gg Supreme Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 13.5cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 357058 |
$203.99
Women's Gg Supreme Bag Beige—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 13.5cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 357058 |























