















Women's Gg Supreme Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Piping is missing on the right corner, fading to the handles and small tear on the back. |
| SKU | 335670 |
$149.59
Women's Gg Supreme Bag Brown—
$149.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Piping is missing on the right corner, fading to the handles and small tear on the back. |
| SKU | 335670 |























