







Women's Gg Supreme Blooms Pouch Blue
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 20cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 365109 |
$92.82
Original: $265.19
-65%Women's Gg Supreme Blooms Pouch Blue—
$265.19
$92.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 20cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 365109 |























