













Women's Gg Supreme Bree Satchel Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 21cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 366952 |
$107.09
Original: $305.98
-65%Women's Gg Supreme Bree Satchel Bag Beige—
$305.98
$107.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 21cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 366952 |























