















Women's Gg Supreme Canvas Tote Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 32cm |
| Width | 51cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Wear to the bottom corners and handles. Please see images. |
| SKU | 353882 |
$326.38
Women's Gg Supreme Canvas Tote Bag Beige—
$326.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 32cm |
| Width | 51cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Wear to the bottom corners and handles. Please see images. |
| SKU | 353882 |























