











Women's Gg Supreme Cosmetic Pouch Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Exterior is in great condition, however interior has mild cracking to lining - please see last images. |
| SKU | 364629 |
$26.18
Original: $74.80
-65%Women's Gg Supreme Cosmetic Pouch Black—
$74.80
$26.18Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Exterior is in great condition, however interior has mild cracking to lining - please see last images. |
| SKU | 364629 |























