












Women's Gg Supreme Crossbody Bag Blue
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 16.5cm |
| Width | 21.5cm |
| Depth | 7.5cm |
| Comments | Light wear to the corners, please see images. |
| SKU | 351308 |
$130.89
Original: $373.98
-65%Women's Gg Supreme Crossbody Bag Blue—
$373.98
$130.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 16.5cm |
| Width | 21.5cm |
| Depth | 7.5cm |
| Comments | Light wear to the corners, please see images. |
| SKU | 351308 |























