










Women's Gg Supreme Gilet Brown Size IT 36 / UK 4
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Gilet |
| Size | IT 36 / UK 4 |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 44cm |
| Should To Shoulder | 34cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 331575 |
$618.77
Women's Gg Supreme Gilet Brown Size IT 36 / UK 4—
$618.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Gilet |
| Size | IT 36 / UK 4 |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 44cm |
| Should To Shoulder | 34cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 331575 |























