








Women's Gg Supreme Joy Boston Medium Handbag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 22.5cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 18cm |
| SKU | 349996 |
$496.38
Women's Gg Supreme Joy Boston Medium Handbag Beige—
$496.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 22.5cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 18cm |
| SKU | 349996 |























