







Women's Gg Supreme Mayfair Tote Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 366692 |
$133.27
Original: $380.78
-65%Women's Gg Supreme Mayfair Tote Bag Beige—
$380.78
$133.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 366692 |























