










Women's Gg Supreme Messenger Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Other |
| Colour | Beige |
| Height | 32cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 364439 |
$114.23
Original: $326.38
-65%Women's Gg Supreme Messenger Bag Beige—
$326.38
$114.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Other |
| Colour | Beige |
| Height | 32cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 364439 |























