












Women's Gg Supreme New Britt Hobo Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 27cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | The item is in very good condition however some light wear to the bottom, please see images. |
| SKU | 353098 |
$387.58
Women's Gg Supreme New Britt Hobo Bag Beige—
$387.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 27cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | The item is in very good condition however some light wear to the bottom, please see images. |
| SKU | 353098 |























