










Women's Gg Supreme Pelham Hobo Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 31cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 5.5cm |
| SKU | 351087 |
$52.36
Original: $149.59
-65%Women's Gg Supreme Pelham Hobo Bag Beige—
$149.59
$52.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 31cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 5.5cm |
| SKU | 351087 |























