







Women's Gg Supreme Pochette Handbag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 350724 |
$448.78
Women's Gg Supreme Pochette Handbag Black—
$448.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 350724 |























