












Women's Gg Supreme Purse Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 354669 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Women's Gg Supreme Purse Black—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 354669 |























