















Women's Gg Supreme Purse Gold
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Gold |
| Height | 9.5cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light wear to leather and to the bottom corners. |
| SKU | 360350 |
$19.04
Original: $54.40
-65%Women's Gg Supreme Purse Gold—
$54.40
$19.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Gold |
| Height | 9.5cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light wear to leather and to the bottom corners. |
| SKU | 360350 |























