









Women's Gg Supreme Scarf Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Beige |
| Height | 180cm |
| Width | 28cm |
| Comments | Small holes on the item, would be unnoticeable when wearing. |
| SKU | 351910 |
$95.20
Women's Gg Supreme Scarf Beige—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Beige |
| Height | 180cm |
| Width | 28cm |
| Comments | Small holes on the item, would be unnoticeable when wearing. |
| SKU | 351910 |























