




Women's Gg Supreme Scarf Grey
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Height | 133cm |
| Width | 133cm |
| Comments | Small small holes, unnoticeable when wearing. And the item is missing wash labels. |
| SKU | 352475 |
$28.56
Original: $81.60
-65%Women's Gg Supreme Scarf Grey—
$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Height | 133cm |
| Width | 133cm |
| Comments | Small small holes, unnoticeable when wearing. And the item is missing wash labels. |
| SKU | 352475 |























