















Women's Gg Supreme Stars Joy Boston Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Signs of wear to top and bottom corners, as pictured. |
| SKU | 348846 |
$97.58
Original: $278.79
-65%Women's Gg Supreme Stars Joy Boston Bag Brown—
$278.79
$97.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Signs of wear to top and bottom corners, as pictured. |
| SKU | 348846 |























