











Women's Gg Supreme Tian Backpack Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 27cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 368074 |
$318.91
Original: $911.16
-65%Women's Gg Supreme Tian Backpack Beige—
$911.16
$318.91Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 27cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 368074 |























