










Women's Gg Supreme Web Stripe Handbag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 27cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Zip pull is missing and needs repair. Minor wear to the GG Canvas and the inner lining of the bag |
| SKU | 365856 |
$49.98
Original: $142.79
-65%Women's Gg Supreme Web Stripe Handbag Beige—
$142.79
$49.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 27cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Zip pull is missing and needs repair. Minor wear to the GG Canvas and the inner lining of the bag |
| SKU | 365856 |























