












Women's Gg Web Tote Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 26cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 15.5cm |
| SKU | 354314 |
$135.99
Women's Gg Web Tote Bag Beige—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 26cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 15.5cm |
| SKU | 354314 |























