









Women's Ghany Gilet Black Size 3 / UK 14
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 355219 |
$80.92
Original: $231.19
-65%Women's Ghany Gilet Black Size 3 / UK 14—
$231.19
$80.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 355219 |























