









Women's Ghany Gilet Cream Size 0 / UK 4
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Cream |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Light mark on the front and back of the item. |
| SKU | 351260 |
$224.39
Women's Ghany Gilet Cream Size 0 / UK 4—
$224.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Cream |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Light mark on the front and back of the item. |
| SKU | 351260 |























