










Women's Ghany Gilet Green Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Very faint mark on the lower front to the gilet. |
| SKU | 351713 |
$163.19
Women's Ghany Gilet Green Size 1 / S—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Very faint mark on the lower front to the gilet. |
| SKU | 351713 |























