









Women's Ghany Gilet Navy Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 57.5cm |
| Should To Shoulder | 36.5cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 350424 |
$224.39
Women's Ghany Gilet Navy Size 2 / UK 12—
$224.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 57.5cm |
| Should To Shoulder | 36.5cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 350424 |























