










Women's Guccissima Continental Wallet Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 356480 |
$28.56
Original: $81.60
-65%Women's Guccissima Continental Wallet Beige—
$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 356480 |























