














Women's Guccissima Dome Small Bag Grey
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 18cm |
| Width | 23.5cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Marks to the lining and wear to the base. Please see images. |
| SKU | 352363 |
$428.38
Women's Guccissima Dome Small Bag Grey—
$428.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 18cm |
| Width | 23.5cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Marks to the lining and wear to the base. Please see images. |
| SKU | 352363 |























