










Women's Hermifur Long Down Jacket Grey Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 88cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 355617 |
$462.38
Women's Hermifur Long Down Jacket Grey Size 2 / UK 12—
$462.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 88cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 355617 |























