











Women's Hirondelle Down Jacket Navy Size 0 / UK 4
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 90cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 353199 |
$116.61
Original: $333.18
-65%Women's Hirondelle Down Jacket Navy Size 0 / UK 4—
$333.18
$116.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 90cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 353199 |























