







Women's Hybridge Lite Jacket Red Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 362411 |
$190.39
Women's Hybridge Lite Jacket Red Size S—
$190.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 362411 |























