














Women's Interlocking G Small Bag Pink
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 19cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 357077 |
$530.37
Women's Interlocking G Small Bag Pink—
$530.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 19cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 357077 |























