









Women's Jasminum Down Jacket Black Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 91cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 334199 |
$312.78
Women's Jasminum Down Jacket Black Size 1 / UK 10—
$312.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 91cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 334199 |























