










Women's Kensington Parka Down Jacket Green Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Green |
| Length | 90cm |
| Should To Shoulder | 32cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Missing button cap on back of coat. |
| SKU | 344463 |
$231.19
Women's Kensington Parka Down Jacket Green Size XS—
$231.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Green |
| Length | 90cm |
| Should To Shoulder | 32cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Missing button cap on back of coat. |
| SKU | 344463 |























