







Women's Lambskin Blazer Jacket Brown Size 44 / UK 12
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 44 / UK 12 |
| Material | Suede |
| Colour | Brown |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| SKU | 368458 |
$121.37
Original: $346.78
-65%Women's Lambskin Blazer Jacket Brown Size 44 / UK 12—
$346.78
$121.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 44 / UK 12 |
| Material | Suede |
| Colour | Brown |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| SKU | 368458 |























