










Women's Liane Gilet Black Size 0 / UK 4
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Small 1cm split on seem by pocket, please see image. Very easy invisible repair. |
| SKU | 351600 |
$169.99
Women's Liane Gilet Black Size 0 / UK 4—
$169.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Small 1cm split on seem by pocket, please see image. Very easy invisible repair. |
| SKU | 351600 |























