








Women's Liane Gilet Green Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 344506 |
$183.59
Women's Liane Gilet Green Size 1 / UK 10—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 344506 |























