










Women's Liane Gilet Pink Size 0 / UK 4
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 342415 |
$210.79
Women's Liane Gilet Pink Size 0 / UK 4—
$210.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 342415 |























