








Women's Liane Gilet Pink Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Pink |
| Length | 52cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 357054 |
$149.59
Women's Liane Gilet Pink Size 1 / UK 10—
$149.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Pink |
| Length | 52cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 357054 |























