










Women's Liane Kids Age 10 Gilet Pink Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 48cm |
| Should To Shoulder | 31cm |
| Pit To Pit | 38cm |
| SKU | 354852 |
$95.20
Women's Liane Kids Age 10 Gilet Pink Size XXS—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 48cm |
| Should To Shoulder | 31cm |
| Pit To Pit | 38cm |
| SKU | 354852 |























