









Women's Logo Print Sweatshirt Khaki Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 354347 |
$35.70
Original: $101.99
-65%Women's Logo Print Sweatshirt Khaki Size S—
$101.99
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 354347 |























