






Women's Logomania Scarf Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 160cm |
| Width | 28cm |
| SKU | 342228 |
$224.39
Women's Logomania Scarf Black—
$224.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 160cm |
| Width | 28cm |
| SKU | 342228 |























