











Women's Logomania Scarf Grey
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Height | 160cm |
| Width | 60cm |
| SKU | 368380 |
$231.19
Women's Logomania Scarf Grey—
$231.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Height | 160cm |
| Width | 60cm |
| SKU | 368380 |























