







Women's Lorette Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 83cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 349413 |
$367.18
Women's Lorette Down Jacket Black Size M—
$367.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 83cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 349413 |























