








Women's Lorette Parka Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 365642 |
$145.17
Original: $414.78
-65%Women's Lorette Parka Down Jacket Black Size XS—
$414.78
$145.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 365642 |























