











Women's M47522 Monogram Trousse Toilette 28 Pouch Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Exterior is very good condition, however the interior has some cracking and wear. |
| SKU | 362404 |
$71.40
Original: $203.99
-65%Women's M47522 Monogram Trousse Toilette 28 Pouch Brown—
$203.99
$71.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Exterior is very good condition, however the interior has some cracking and wear. |
| SKU | 362404 |























