











Women's Maglia Cardigan Jacket Black Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365086 |
$251.59
Women's Maglia Cardigan Jacket Black Size M—
$251.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365086 |























