











Women's Maglia Cardigan Jacket Cream Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Cream |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | In good condition, some small marks as pictured. |
| SKU | 348405 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Women's Maglia Cardigan Jacket Cream Size L—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Cream |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | In good condition, some small marks as pictured. |
| SKU | 348405 |























