









Women's Maglia Hoodie Khaki Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 331251 |
$176.79
Women's Maglia Hoodie Khaki Size M—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 331251 |























