








Women's Maglia Jacket Blue Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 342636 |
$156.39
Women's Maglia Jacket Blue Size 1 / UK 10—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 342636 |























